صفحه اصلی  |  راهنمای سایت  |  جستجو  |  پرسش و پاسخ  |  نظرها و پیشنهادها  |  پست الکترونیک  |  ارتباط با ما
  
 
جمعه 20 تير 1393
Friday, 11 July, 2014

جستجو
: عبارت مورد نظر  
ورود همکاران
: نام كاربر
: رمز ورود
تازه ها

خانواده متعادل - داود رحماني
30/10/89

پخش زنده برنامه های شبکه های صدا و سیما
21/04/88

پخش مستقیم حرم مطهر امام حسین(ع)
21/04/88

شبکه ارتباطی امام رضا (ع)
21/04/88

تقویم تاریخ
21/04/88

چالش‌هاي آموزشي در سيستم آموزش و پرورش كنيا-مترجم: نسرين باستاني
21/04/88

تفكر خلاق-زهرا فخارزاده
21/04/88

عشق به آموختن را جايگزين بيست‌گرايي كنيم-طاهره برجسته
21/04/88

چهره زشت نفرت
10/11/87

به خودتان اهمیت بدهید .
10/11/87
پست الکترونیکی
4617@medu.ir

medu.ir
وفات حضرت خدیجه(س) بر همه شیعیان تسلیت باد

تغییر و تحول در معاونت پرورشی و فرهنگی:
آیین تودیع و معارفه معاونت پرورشی و فرهنگی مدیریت آموزش وپرورش تاکستان برگزارشد.  12/04/93
با حضورسید ابوالفضل فاضلی مدیر آموزش و پرورش و اعضای شورای معاونین این مدیریت ،طی جلسه ای مهدی جلیلوند به سمت سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی مدیریت آموزش وپرورش تاکستان منصوب وهمچنین از خدمات و زحمات (حاج) علی طاهرخانی طی دوران تصدی ایشان در این پست تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
لازم به ذکر است که مهدی جلیلوند در حال حاضر از همکاران اداری در پست گزینش و دارای مدرک فوق لیسانس و مربی طرح حلقه های صالحین مس باشند

تشکیل جلسه برون سپاری (فرد به فرد) معاونت سواد آموزی آموزش وپرورش شهرستان تاکستان 18/04/93 
جلسه برون سپاری (فرد به فرد) معاونت سواد آموزی آموزش وپرورش شهرستان تاکستان با حضور سید ابوالفضل فاضلی مدیر آموزش وپرورش ،عزیزاله رحمانی معاونت سواد اموزی و علی رحمانی معاونت توسعه و برنامه ریزی مدیریت و اعضای کارگروه در سالن اجتماعات این مدیریت برگزارشد.
در این جلسه سید ابوالفضل فاضلی مدیر اموزش وپرورش گفت: در بحث سواد آموزی از گذشته تا کنون شاهد پیشرفت و تعالی چشم گیری بوده ایم و در این امر بایستی با اراده راهکارهای متعدد و متنوع و با همکاری و دعوت از رؤسا و مسئولین مرتبط با این مهم زمینه ساز ریشه کنی بیسوادی در شهرستان و کشور باشیم .
عزیراله رحمانی معاونت سواد آموزی این مدیریت در سخنان خود به برخی از مشکلات موجود اشاره نمود و به اهم اقدامات صورت گرفته جهت مبارزه و ریشه کنی بی سوادی در سطح شهرستان را بیان نمود.
در این جلسه ابلاغ اعضای کارگروه به آنان داده شد.

برگزاری مراسم صبحگاهی وتلاوت قرآن کریم (ختم قرآن)و خواندن ادعیه در ماه مبارک رمضان در مدیریت آموزش وپرورش تاکستان 18/04/93 
برگزاری مراسم صبحگاهی وتلاوت قرآن کریم (ختم قرآن)و خواندن ادعیه در ماه مبارک رمضان در مدیریت آموزش وپرورش تاکستان

برگزاری نماز جماعت ،تفسیر قرآن و بررسی احکام شرعی باحضور حداکثری همکاران اداری در مدیریت آموزش وپرورش تاکستان 18/04/93 
برگزاری نماز جماعت ،تفسیر قرآن و بررسی احکام شرعی باحضور حداکثری همکاران اداری در مدیریت آموزش وپرورش تاکستان

دیدار و گفتگوی مدیر آموزش وپرورش با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان تاکستان 18/04/93 
سید ابوالفضل فاضلی مدیر آموزش وپرورش تاکستان به همراه جمعی از کارشناسان این مدیریت ضمن تبریک جهت انتصاب ،دقایقی را با تقی پور رئیس دادگستری و افروز دادستان شهرستان تاکستان به بحث و گفتگو پرداخت.
در این دیدار ها مدیر اموزش و پرورش ضمن خیر مقدم و تبریک به مناسبت آغاز فعالیت ایشان در شهرستان تاکستان به ارائه گزارشی اجمالی ازوضعیت و موقعیت آموزش وپرورش در شهرستان را ارائه نمود.
سپس تقی پور رئیس دادگستری ضمن تشکر از مدیر و مجموعه مدیریت آموزش وپرورش تاکستان گفت: ارادت خاص من به فرهنگیان است زیرا از هفت سالگی در خدمت این قشر زحمت کش هستیم .
افروز دادستان شهرستان تاکستان نیز در سخنان خود گفت: آموزش وپرورش از جنبه های مختلفی ،چه از لحاط پیشگیری ]وچه از لحاط آموزش و آگاهی و همچنین موضوعات فرهنگی دارای اهمیت است .
افروز در ادامه افزود: بستر و خروجی فرهنگی جامعه با آموزش و پرورش بوده و این مطلبد که حوزه پرورشی آموزش وپرورش فعال و پویا تر از قبل باشد .
وی در پایان گفت: سه محیط دانش آموزان ما را تهدید میکند1- فضای سایبر2- مسایل ضد فرهنگی و3- اعتیاد که امید است با همکاری هم بتوانیم در این 3موضوع با آموزش وپرورش تاکستان همکاری تنگاتنگی داشته باشیم

با حضور معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش استان قزوین
گردهمایی مدیران مقطع ابتدایی شهرستان تاکستان برگزارشد. 18/04/93 
با حضور رضا طاهرخانی معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش استان قزوین، سید ابوالفضل فاضلی مدیر آموزش وپرورش ،مهرداد صفایی معاونت آموزشی و امور تحصیلی و کارشناسان آموزش ابتدایی این مدیریت ،گردهمایی مدیران مقطع ابتدایی شهرستان تاکستان در کانون شهید باهنر این مدیریت با هدف بررسی چالش های موجود و ارائه رهکارهای عملی در خصوص رفع مشکلات آموزش ابتدایی برگزار شد.
در این گردهمایی سید ابوالفضل فاضلی مدیر آموزش وپرورش تاکستان در سخنان خود به دو مقوله مهم که همانا فضاهای آموزشی و نیروهای آموزشی هستند اشاره کرد و گفت: ما در شهرستان با کمبود فضاهای آموزشی مواجه بوده و با توجه به ثابت شدن شیفت مدارس ابتدایی در صبح این کمبود بیش از پیش به خصوص در مکان های جدید الاحداث مانند خانه های مسکن مهر احساس می گردد .
فاضلی در ادامه گفت: با توجه به اضافه شدن یک پایه به مقطع ابتدایی و شروع پایه ششم در این مقطع آموزش وپرورش در این مقطع با مشکل کمبود نیرو مواجه ساخته که نیاز است نسبت به رفع آن اقدامی اساسی انجام گیرد.
رضا رحمانی ...

آغاز مراسم اعتکاف دانش اموزی در شهرستان تاکستان 18/04/93 
مراسم آغازین اعتکاف دانش آموزای شهرستان تاکستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین کریمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی ، سید ابوالفضل فاضلی مدیر آموزش وپرورش ،جلیلوند سرپرست معاونت پرورشی ،زلفی مسئول انجمن اسلامی دانش آموزی تاکستان و با هماهنگی و برنامه ریزی دانش آموزان سپهری با هدایت مسئول سپهر شهرستان حمید طاهرخانی با مشارکت بیش از 170دانش آموزدر مسجد خاتم الانبیاء این شهرستان آغاز گردیده است.
سید ابوالفضل فاضلی در خصوص اعتکاف دانش آموزی گفت: این برنامه ها (اعتکاف) باعث رشد شخصیتی،استقلال ،افزایش معنویات،نزدیکی بیش از پیش به خالق یگانه و خود سازی در بین دانش آموزان ما خواهد شد.
جلیلوند سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی در مراسم آغازین اعتکاف گفت:

تنها 8%مانده به 90%پیش بینی ثبت نام دانش آموزان در مدارس تاکستان 15/04/93 
بنا به گزارش معاونت آموزشی و کارشناسی ارزیابی عملکرد مدیریت آموزش وپرورش تاکستان ،با توجه به فرصت باقی مانده تا پایان تیرماه جهت ثبت نام دانش آموزان ،تنها 8% مانده به 90%اختصاص یافته به ثبت نام دانش آموزان قبولی خرداد ماه و کلاس اولی ها در مدارس شهرستان تاکستان اعمم از شهر و روستا که این نشان از پیگیری کارشناسان و اعضای ستاد ثبت نام این مدیریت ومدیران مدارس می باشد .

[ادامه خبرها ...]   


  اخبار
 بخشنـامـه ها
  پرسش و پاسخ
  نظرات و پیشنهادات
  سایت های مفید
  ارتباط با ما
  گالری عکس
  ارتباط با مسئولین
  اطلاعات مدارس
وزارت آموزش و پرورش
  ستاد اقامه نماز
  نشریه نگاه


پرسش مهر
سامد
پور تال مردم ایران
سامانه رسیدگی و پاسخ دهی به سولات کارکنان
هتل آپارتمان های فرهنگیان استان قزوین در مشهد و شمال
اوقات شرعي
شکایت
تصاوير شهداي معلم استان قزوين


  صفحه اصلي    راهنماي پورتال    جستجو    پرسش و پاسخ    آرشيو اخبار    آرشيو اطلاعيه    ارتباط با ما   
كليه حقوق اين سايت براي 4617.medu.ir محفوظ ميباشد
Copyright © 2006 - All rights reserved