صفحه اصلی  |  راهنمای سایت  |  جستجو  |  پرسش و پاسخ  |  نظرها و پیشنهادها  |  پست الکترونیک  |  ارتباط با ما
  
 
شنبه 1 شهريور 1393
Saturday, 23 August, 2014

جستجو
: عبارت مورد نظر  
ورود همکاران
: نام كاربر
: رمز ورود
تازه ها

تلفن داخلی ومستقیم کارشناسیهای آموزش وپرورش شوشتر
08/02/92

معرفی سایت های وزارت
3/04/91
پست الکترونیکی
3673@medu.ir

medu.ir
هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر را گرامی می داریم


تمام با سوادان برای یاد دادن و تمام بی سوادان برای یادگیری بپا خیزند. امام خمینی (ره)
( قابل توجه همکاران محترم فرهنگی شاغل و بازنشسته ) به ازای هر نفر آموزش افراد بی سواد و قبولی در دوره سواد آموزی در قالب طرح آموزش فرد به فرد ، مبلغ 530 هزار تومان پرداخت می گردد. اداره سواد آموزی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شوشتر در اجرای منویا ت مقام معظم رهبری ، مبنی بر محو بیسوادی درگروه سنی 49-10 سال ، از همکاران محترم شاغل و بازنشسته جهت آموزش اولیاء بی سواد دانش آموزان دعوت به همکاری می نماید. داوطلبین محترم جهت کسب اطلاع بیشتربه اداره سوادآموزی این مدیریت یا با شماره تلفن 6247933 تماس حاصل نمایند.

ثبت نام در آموزشگاه ایثارگران انقلاب اسلامی
باسمه تعالی اطلاعیه ثبت نام و ادامه تحصیل در هنرستان ایثارگران انقلاب اسلامی (شاخه کاردانش) با سلام و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند هنرستان کاردانش بزرگسالان ایثارگران جهادگر برابر دستور العمل و بخشنامه ی امور شاهد و ایثارگران وزارت متبوع از بین دانش آموزان و بزرگسالان دارای شرایط و با معرفی نامه از امور جانبازان ، بنیاد شهید و نیز از بین بسیجیان فعال دارای 50 امتیاز معرفی شده توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانند سنوات گذشته در سال تحصیلی 94- 1393 در شاخه کاردانش بدون هزینه ثبت نام به عمل می آورد. لذادانش آموزان وبزرگسالان فعال بسیجی برادر،وخواهر(خواهران به صورت غیر حضوری) واحدهای مربوطه می توانند جهت ادامه تحصیل در موعد تعیین شده ذیل مراجعه نمایند. زمان ثبت نام: ترم اول مهرماه 1/07/1393 لغایت 20/07/1393 ترم دوم : دی ماه 1/10/1393 لغایت 20/10/1393 آدرس: خیابان شریعتی ضلع غربی ، هنرستان شریعتی – زمان مراجعه : بعد از ظهرها جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن: 6222231 تماس حاصل فرمایید.

فراخوان مسابقه وبلاگ نویسی سواد آموزی
به استناد نامه سازمان نهضت سوادآموزی به شماره­ی498/1/932 – 27/2/93 به اطلاع می­رساند که به منظور گسترش کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات شبکه­های مجازی در ترویج و تبلیغ فعالیت های سوادآموزی، به پیوست شیوه نامه­ی اولین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی با موضوع سوادآموزی ایفاد می­گردد. مقتضی است ترتیبی اتخاذ نمائید کلیه علاقه­مندان به ویژه همکاران فرهنگی، کارمندان سوادآموزی وبلاگ نویس در این مسابقه شرکت نمایند.ا

[ادامه اطلاعیه ها ...]

پروژه مهر:بازدید اعضای کمیته تجهیز از مدارس شهر و حومه 29/05/93 
در این بازدید آقایان لطیفی معاونت پشتیبانی وتوسعه وخدادادی کارشناس مسئول خدمات از مدارس ابتدایی و متوسطه در سطح شهر و حومه بازدید به عمل آوردند.

جلسه مدیر آموزش و پرورش شوشتر با امام جمعه و بخشدار شهر گوریه 28/05/93 
این جلسه که معاونین متوسطه و ابتدایی و کارشناس مسئول حراست آقای شهرانی را همراهی می کردند در خصوص مشکلات و تنگناهای آموزش و پرورش و بررسی مطالبات مردم آن منطقه از آموزش و پرورش در بخشداری شهر گوریه برگزار شد.

پروژه مهر:بازدید آقای شهرانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوشتر از مدارس شهر گوریه 28/05/93 
آقای شهرانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوشتر بهمراه معاونین متوسطه و ابتدایی و کارشناس مسئول حراست از مدارس شهر گوریه بازدید کردند.

حمایت وتسهیل درآموزش مددجویان بی سواد معلول وکودکان کار،کودکان بی سرپرست وبد سرپرست ومخاطبین بزرگسال 28/05/93 

بمنظور حمایت و تسهیل درآموزش مددجویان بی سواد معلول و کودکان کار ، کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و مخاطبین
بزرگسال تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان شوشترجلسه ای باحضور آقایان احمد شهرانی مدیرآموزش و پرورش شهرستان، حسن توکلی نژاد رییس اداره سواد آموزی مدیریت ،امیرحلیم زاده کارشناس دوره های سواد آموزی مدیریت وخانم زیبا بهداروند کارشناس مشارکتهای اداره بهزیستی شوشتر در محل دفتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید.
دراین جلسه پس ازبیان اهداف طرح ، دراجرای مفاد تفاهم نامه فی مابین بااستفاده ازتمام ظرفیتها وامکانات موجود دردستگاهها مورد تاکید قرار گرفت

فعالیت پایگاه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 93 27/05/93 
مدیر آموزش و پرورش شوشتر در خصوص فعالیت پایگاه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 93 ضمن تقدیر از حضور داوطلبان و خانواده های انها در این پایگاه و تشکر از کارکنان محترم این پایگاه اعلام کرد:

26 مرداد سالروز ورورد آزادگان 26/05/93 
مراسم گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورورد آزادگان به میهن اسلامی در نمازخانه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شوشتر با حضور مسئولین و کارکنان این مدیریت برگزار شد.

پروژه مهر:آماده سازی و تجهیز پژوهشکده رودکی 26/05/93 
مدیریت آموزش و پرورش شوشتر در راستای توسعه فضای مناسب جهت تحقیق و پژوهش و به منظور اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اقدام به تاسیس پژوهشکده رودکی و تجهیز این مرکز نموده است .+عکس

[ادامه خبرها ...]   

سایتـهای مـدارس :
وضع هوای شوشتر

  صفحه اصلی
  تشکیلات سازمانی
  اخبار
  مقالات و پژوهش ها
  همایش ها و گردهمایی ها
 بخشنـامـه ها
  پرسش و پاسخ
  نظرات و پیشنهادات
  سایت های مرتبط ومفید
  ارتباط با ما
  گالری عکس
  ارتباط با مسئولین
  اطلاعات مدارس
  مشاوره
  آموزش ابتدایی
وزارت آموزش و پرورش
  ستاد اقامه نماز
  نشریه نگاه


نظام پیشنهادات
منشور اخلاقی و اداری
اتوماسیون اداری
آموزش جامع قرآن كريم
فیش حقوق بازنشستگان
شبکه ملی رشد
خبرگزاری پانا
دیکشنری آن لاین
سامانه پذیرش میهمان نوروزی
اوقات شرعی
FTP


  صفحه اصلي    راهنماي پورتال    جستجو    پرسش و پاسخ    آرشيو اخبار    آرشيو اطلاعيه    ارتباط با ما   
كليه حقوق اين سايت براي 3673.medu.ir محفوظ ميباشد
Copyright © 2006 - All rights reserved