اداره کل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقی

مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 4 تبریز
صفحه اصلی  |  راهنمای سایت  |  جستجو  |  پرسش و پاسخ  |  نظرها و پیشنهادها  |  پست الکترونیک  |  ارتباط با ما
  
 
يكشنبه 5 بهمن 1393
Sunday, 25 January, 2015

جستجو
: عبارت مورد نظر  
ورود همکاران
: نام كاربر
: رمز ورود
تازه ها

دریافت نگارش جدید 12/8
17/10/93
پست الکترونیکی
1804@medu.irدریافت نمرات دروس نهائی دوره پیش دانشگاهی از سایت فاینال
مدارس وارد سایت فاینال شده و از منوی مدرسه گزینه ارسال اطلاعات به دانا را کلیک و فایل مربوطه را دریافت نمائید. محل دریافت را به خاطر بسپارید.(نام فایل کد مدرسه (webfinalTodana1804- این فایل را داخل یک پوشه قرار دهید.وارد سیستم دانا شده و از بخش نقل وانتقال اطلاعات – دریافت نمرات از وب سایت عملیات امتحانات نهائی سال و دوره مربوطه را انتخاب و نمرات را دریافت نمائید.( نگارش سیستم 5.1 می باشد)    [ادامه ...]

قابل توجه مدارس متوسطه - نتایج اولیه امتحانات نهایی دوره متوسطه شاخه نظری
جهت مشاهده و چاپ کارنامه وارد سایت final.medu.ir شده و از بخش گزارشات ، فرم 256 (کارنامه اولیه) ، شماره کارت و رشته مورد نظر را انتخاب و روی جستجو کلیلک نمائید.(جهت چاپ کارنامه برای کلیه دانش آموزان وارد کردن شماره کارت لازم نیست.)   [ادامه ...]

.
پوستر جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات

پوستر جشنواره آماده توزیع بوده و مدیران محترم مدارس می توانند جهت دریافت پوستر جشنواره به دبیرخانه ناحیه مراجعه نمایند.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید   [ادامه ...]

قابل توجه مدیران محترم مدارس ناحیه
مدیران محترم مدارس حائز رتبه های برتر در ارزیابی عملکرد سالتحصیلی 93 - 92 جهت دریافت تقدیر نامه های خود به دبیرخانه اداره مراجعه فرمایند.   [ادامه ...]

[ادامه اطلاعیه ها ...]

موفقیت های ناحیه  29/10/93
کسب رتبه هاي برتر کنکور سراسري توسط دانش آموزان ناحيه


مديرکل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي در معيت مدير آموزش و پرورش ناحيه 4 تبريز و تعدادي از مسئولين آموزشي و پرورشي استان در منزل نفرات برتر کنکور سراسري حاضر و از آنها تجليل کرد.
پاشايي در جمع خانواده صدرا صفادوست نفر سوم گروه آزمايشي رياضي_ فيزيک از دبيرستان استعدادهاي درخشان شهيد مدني ناحيه 4 تبريز با تبريک موفقيت وي ابراز اميدواري کرد برنامه ريزي هاي منظم و اراده قوي دانش آموزاني مثل صدرا الگويي براي پيشرفت تحصيلي ساير دانش آموزان استان قرار گيرد.
ايشان همچنين با خانواده مهدي بخشي نفر دهم گروهع آزمايشي رياضي_ فيزيک از دبيرستان استعدادهاي درخشان شهيد مدني ناحيه 4 تبريز ديدار کرده، موفقيت بزرگ مهدي را تبريک و تهنيت گفت.
گفتني است 2 رتبه از 10 رتبه اول کنکور سراسري رشته رياضي_ فيزيک کل کشور را دانش آموزان دبيرستان شهيد مدني ناحيه 4 تبريز کسب نموده اند که اين امر نشان از تلاش، پشتکار و جديت اوليا مدرسه و همکاران دلسوز آن مرکز دارد.


برای مشاهده ادامه موفقیت های کسب شده توسط همکاران و دانش آموزان

اینجا کلیک کنید

55 امین جلسه ستاد شاهد ناحیه تشکیل شد 04/11/93 
55 امین ستاد شاهد با حضور ودود قره باغی رئیس بنیاد شهید شهرستان تبریز و معاونین ایشان در معیت مدیر و معاونین آموزشی و پرورشی ناحیه با محوریت بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموزان در دبستان دخترانه زهرای اطهر (س) برگزار شد.

دیدار از خانواده شهید نصراله حصاری 01/11/93 
دکتر اکرمی در معیت تعدادی از همکاران ناحیه با حضور در منزل شهید نصراله حصاری با پدر و مادر شهید دیدار کرده جویای احوال شدند.

اولین جلسه مجلس شورای معلمان دوره ابتدایی تشکیل شد 25/10/93 


مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 تبریز وظیفه مجلس شورای معلمان را که اقتباسی از نام مجلس شورای اسلامی است، بهره مندی از نظرات و پیشنهادات همکاران در رابطه با آموزش و پرورش دانش آموزان در جهت بهبود وضعیت آموزشی دانست.

شرکت در شورای دبیران دبیرستان فاطمه الزهراء(س) 23/10/93 
دکتر اکرمی در جلسه شورای دبیران دبیرستان دوره اول فاطمه الزهراء(س) از استراتژی های آموزش و پرورش توجه به بحث کیفیت آموزشی را تشریح کرده افزود: انتقال مفاهیم درسی به کمک تکنولوژی باعث می شود آموزش سریع، صحیح، پایدار و یادآور صورت پذیرد.

آغاز فعالیت مجلس شورای معلمان 21/10/93 
اولین جلسه مجلس شورای معلمان که به ابتکار مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 تبریز تاسیس شده است با تعیین اولویت های کاری نمایندگان معلمان مدارس متوسطه در کمیسیون های مختلف آغاز به کار کرد.

جلسه عمومی مدیران مدارس ابتدایی برگزار شد 20/10/93 
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 تبریز در جمع مدیران مدارس ابتدایی دولتی و غیر دولتی ناحیه توجه به امر آموزش صحیح نوشتن در دانش آموزان، سواد آموزی اولیای بیسواد و تقویت همدلی و اعتماد بین همکاران در راستای کیفیت بخشی به تعلیم و تربیت را ضروری دانست.

جلسه توجیهی پیشگیری از معلولیت ها و آسیبهای اجتماعی برگزار شد 18/10/93 
جلسه توجیهی طرح مشترک اداره سواد آموزی آموزش و پرورش ناحیه 4 و اداره بهزیستی شهرستان تبریز با عنوان « پیشگیری از معلولیت ها و آسیبهای اجتماعی » با شرکت آموزش دهندگان سوادآموزی در تاریخ 16/10/93 در سالن آمفی تئاتر اداره بهزیستی برگزار شد.

[ادامه خبرها ...]   


  وب سایت مدارس
  لیست مدارس مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 4
  سوالات متداول
  اخبار حسابداری
  تشکیلات سازمانی
  اخبار
 بخشنـامـه ها
  پرسش و پاسخ
  نظرات و پیشنهادات
وزارت آموزش و پرورش
  ستاد اقامه نماز
  نشریه نگاه


زائر سراي مشهد
سامانه ارتباط با مدیر کل
معلم
سامانه الکتونیکی ارتباط مردم و دولت
شبكه ملي مدارس
فیش حقوقی شاغلین
سایت جدید فیش حقوقی
بیمه طلائی بازنشستگان
اتوماسیون روی اینترنت
اتوماسیون روی اینترانت
سامانه ftp
jashnaver
pishnehadat
ایمیل


  صفحه اصلي    راهنماي پورتال    جستجو    پرسش و پاسخ    آرشيو اخبار    آرشيو اطلاعيه    ارتباط با ما   
كليه حقوق اين سايت براي 1804.medu.ir محفوظ ميباشد
Copyright © 2006 - All rights reserved